Hakkımızda

Tüm güzel günlerin, yeni arkadaşlıkların meydana geldiği, hiç unutamayacağınız güzel anıların yaşanacağı sıcak, temiz, ferah bir atmosfer sizleri bekliyor…

Sevgili Öğrenci ve Veliler;

Üniversite sınavında başarılı olarak Trakya Üniversitesi Havsa Hakan Okursoy Yerleşkesi’ ne kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizi tebrik eder, hayatlarının bu yeni döneminin yeni başarılar getirmesini temenni ederiz.

Tüm güzel günlerin, yeni arkadaşlıkların meydana geldiği, hiç unutamayacağınız güzel anıların yaşanacağı sıcak, temiz, ferah bir atmosfer sizleri bekliyor…

Üniversiteye Atanan Gençlerimize Müjde..!

Akgün Kız Öğrenci Pansiyonu & Residence Havsa’ da bir ilke imza atıyor ve siz gençlerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hayata yeni atanan siz değerli öğrencilerimize temiz, ferah, huzur dolu bir ev ortamı ile vereceğimiz hizmetlerle sizlerin heyecanına ortak oluyoruz. Akgün Kız Öğrenci Pansiyonu & Residence’ mizde tüm imkanlarıyla hazırlanan siz üniversiteli öğrencilerimize nezih bir ortamda evinizi aratmayacak uygun pansiyon şartlarında barınma imkanı sağlıyoruz.

Pansiyonumuz hiçbir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet, cemaate bağlı değildir.

Öğrencilerimizin olası rahatsızlıklarında 24 saat yanlarında olan işletmecilerimiz gerekli önlemleri alarak hastalıkta da öğrencilerimizin yanında bulunmaktadırlar.

Öğrencilerimize yeme-içme, temizlik, güvenlik, internet, televizyon salonu, oyun odası, dinlenme salonu, etüt odası, spor odası ve mescit gibi ihtiyaç duyabileceği ana hizmetlerden en verimli şekilde faydalanma olanağı sağlanır. Tüm bu hizmet ve faaliyetler yürütülürken hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf vb. oluşumlardan destek alınmamaktadır. Amacımız; konaklamanın ciddi bir iş olduğunu ve destek alınmadan da yapılabileceğini göstermektir. Bu doğrultuda uygun koşullarda kaliteli hizmet ana düşüncemiz olmuştur.

Ayrıca pansiyon yönetimi olarak öğrencilerimizi de yönetimin bir parçası yapmak üzere her yıl öğrencilerimizin aday gösterdiği kişiler arasından, yine öğrencilerimizin verdiği oylarla pansiyonumuzun öğrenci temsilcisi seçimi yapılmaktadır. Seçilen temsilci, öğrencilerimizin genel şikayet ve isteklerini yönetime bildirmesinde, sonuçlandırılmasında köprü vazifesi görmektedir.

Ekibimizle Tanışın
Hüseyin Erkan AKGÜN
Müdür
Emine AKGÜN
İşletmeci
Nuray AKGÜN
Kayıt/Öğrenci İşleri